.

O nas

Wszystkie zamówienia skladane w okresie zimowym będą realizowane wiosną !   

Sklep Rośliny Wodne pl prowadzi sprzedaż  wysyłkową i  stacjonarną, bezpośrednio w naszej Szkółce  , roślin oraz sprzętu do oczek wodnych, stawów i innych zbiorników wodnych. Ponadto w ofercie posiadamy w sprzedaży rybki ozdobne takie jak karpie koi ,karasie ,  oraz ryby stawowe takie jak amur ,tołpyga,karp królewski .Gorąco zachęcamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na lilie wodne.
Zapraszamy serdecznie na zakupy bezpośrednio  do naszej firmy najlepiej po umówieniu się telefonicznie !!!
Proponujemy  usługi ogrodnicze związane z  wykorzystaniem naszych roślin wodnych , obsadzanie  oczek ,stawów innych zbiorników wodnych ,pomoc w doborze roślin gwarantowana .
Działalność nasza to:
 hodowla
- rozmnażanie
- sprzedaż :   
   Istnieje możliwość zakupu roślin,ryb i akcesoriów bezpośrednia w siedzibie firmy Bialystok ul.Polowa 6, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy !!!
termin realizacji zamówienia około : od 1 do 5 dni roboczych  obowiązuje kolejność zamówień !!!

Posiadamy w sprzedaży:
-lilie wodne
-
 rośliny wodne i bagienne
- wilgociolubne
- rybki do oczek wodnych
-pompy
-filtry

PRZY ZAMÓWIENIACH HURTOWYCH CENY USTALANE SĄ INDYWIDUALNIE !!!

Firma nasza nie jest płatnikiem VAT

Produkcją roślin wodnych i ich sprzedażą zajmujemy się od ponad 25  lat, znajdując nabywców w całym kraju i zagranicą . W związku z tym staramy się poszerzać swoją ofertę dostosowując ją do potrzeb klienta. Zawiera ona dosyć szeroki asortyment roślin wodnych, który obejmuje: rośliny na głęboką wodę, rośliny przybrzeżne, rośliny pływające, rośliny bagienne, rośliny wilgociolubne, rośliny oczyszczająco filtrujące oraz gotowe zestawy roślin wodnych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klienta indywidualnego, hodowców i hobbystów a także firm zajmujących się projektowaniem i urządzaniem ogrodów , terenów zielonych , ogrodów wodnych.

 Rośliny wodne.pl Robert Żukowski
Szkółka roślin ozdobnych
 
Numer konta: 81150010831210801232600000 Bank Santander
 
Adres:   Białystok ul. Polowa 6, 15-612  Białystok, Poland
Telefony :
stacjonarny: 85 661 48 51
komórkowy: 606 917 989
E-mail: watergardens.shop@gmail.com