News


Water lilies look marvellous in every garden, park or other green area with water reservoir. They enchant with their beauty, are easy to cultivate and provide opportunity of diverse use according to personal likings. Water lilies are a very diversified group, however they all share one feature – lilies are wonderful decoration of ponds, waterholes and any other body of water. With their presence reservoir becomes vivid and more natural.


Read More...

Lobelia Cardinalis


Lobelia Cardinalis Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń


Nowy

Więcej informacji

Stroiczka kardynalska Lobelia cardinalis

Niezwykle jasne czerwone kwiaty, zielone liście od góry i od dołu bordowe. Lobelia podczas jej kwitnienia widoczna jest z daleka ,kwitnie na przełomie późnego lata i wczesnej jesieni. Jest idealna na miejsca do pokrycia brzegów stawów i strumieni, jest również stosowana jako roślina podwodna w akwarium . Miejsce słoneczne, półcieniste ; mokre, płytka woda, ale również rośnie bardzo dobrze w głębszej wodzie do 30 - 40 cm głębokości,
Wysokość roślin : 80-100 cm ..

 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Lobelia Cardinalis

Lobelia Cardinalis

Stroiczka kardynalska Lobelia cardinalis

Niezwykle jasne czerwone kwiaty, zielone liście od góry i od dołu bordowe. Lobelia podczas jej kwitnienia widoczna jest z daleka ,kwitnie na przełomie późnego lata i wczesnej jesieni.

Napisz opinię

30 other products in the same category: