News


Water lilies look marvellous in every garden, park or other green area with water reservoir. They enchant with their beauty, are easy to cultivate and provide opportunity of diverse use according to personal likings. Water lilies are a very diversified group, however they all share one feature – lilies are wonderful decoration of ponds, waterholes and any other body of water. With their presence reservoir becomes vivid and more natural.


Read More...

Orontium wodne Orontium aquaticum


Orontium aquaticum – Golden-club Zobacz większe

29,99 zł

Dodaj do listy życzeń


Nowy

Więcej informacji

Orontium wodne Orontium aquaticum

Jest to roślina z rodziny obrazkowatych tak jak na przykład czermień błotna czy nawet pływająca pistia rozetkowa ,jednak kwiaty ma niezbyt charakterystyczne jak na tą odmiane : biało-żółte kolby kwiatowe podobne trochę do kredek ,pojawiają bardzo licznie.
Orontium dobrze rośnie posadzone w zasobne pokarmowo podłoże o odczynie kwaśnym , z zawartością mułu lub gliny. Można je sadzić - na głębokości prawie 0,5m wykształci wtedy liście podwodne i pływające po powierzchni wody, można też zdecydowanie płycej. W Polsce nie powinno przemarzać kiedy będzie zimować pod lodem .

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Orontium wodne Orontium aquaticum

Orontium wodne Orontium aquaticum

Orontium wodne Orontium aquaticum

Jest to roślina z rodziny obrazkowatych tak jak na przykład czermień błotna czy nawet pływająca pistia rozetkowa ,jednak kwiaty ma niezbyt charakterystyczne jak na tą odmiane : biało-żółte kolby kwiatowe podobne trochę do kredek

Napisz opinię

30 other products in the same category: