News


Water lilies look marvellous in every garden, park or other green area with water reservoir. They enchant with their beauty, are easy to cultivate and provide opportunity of diverse use according to personal likings. Water lilies are a very diversified group, however they all share one feature – lilies are wonderful decoration of ponds, waterholes and any other body of water. With their presence reservoir becomes vivid and more natural.


Read More...

Żabiściek pływajacy Hydrocharis morsus-ranae


Hydrocharis morsus-ranae Zobacz większe

4,99 zł

4,99 zł za 1

Dodaj do listy życzeń


Nowy

Więcej informacji

Żabiściek pływający Hydrocharis morsus-ranae

Jest to mała roślina pływająca przypominająca małą lilie wodną. Ma ona małe, trzy płatkowe białe kwiaty. Pływające Liście są w kształcie nerki i rosną w rozety na powierzchni wody, a korzenie zwisają do lustra wody, ale zwykle nie dotykają dna. Żabiściek szybko rośnie i rozprzestrzenia się przez rozłogi, zimuje w postaci małych pączków które spoczywają na dnie po czym ponownie wypływają do powierzchni na wiosnę.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Żabiściek pływajacy Hydrocharis morsus-ranae

Żabiściek pływajacy Hydrocharis morsus-ranae

Żabiściek pływający Hydrocharis morsus-ranae

Jest to mała roślina pływająca przypominająca małą lilie wodną. Ma ona małe, trzy płatkowe białe kwiaty. Pływające Liście są w kształcie nerki i rosną w rozety na powierzchni wody, a korzenie zwisają do lustra wody

Napisz opinię

6 other products in the same category: