News


Water lilies look marvellous in every garden, park or other green area with water reservoir. They enchant with their beauty, are easy to cultivate and provide opportunity of diverse use according to personal likings. Water lilies are a very diversified group, however they all share one feature – lilies are wonderful decoration of ponds, waterholes and any other body of water. With their presence reservoir becomes vivid and more natural.


Read More...

Wodne irysy Jest 14 produktów.

Rośliny, które można zobaczyć poniżej irysy wodne, powszechnie podziwiane za ich wyjątkową urodę.  Mogą być one  w różnych kolorach i zdobić  staw jeszcze  bardziej wyraziście . Mogą być żółte, fioletowe, niebieskie, białe . Jednym z nich jest Kosaciec żółty , który jest często mylony z tatarakiem zwyczajnym. To dlatego, że oba  mają bardzo podobne liście, które przypominają miecz.

Jednym z nich  jest Irys  syberyjski . Jego nazwa sugeruje, że pochodzi z Syberii, ale nie jest to jedyny obszar, gdzie można je znaleźć. Ta bylina  jest także popularna w wielu krajach Europy oraz  Azji Środkowej. Może ona przybierać różne odcienie fioletu i błękitu i bieli   


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

PayPal